Przekaż darowiznę
Odczaruj z nami Raka i wesprzyj nasze działania na pięciu dziecięcych oddziałach onkologicznych!
Każda darowizna zostanie przeznaczona na cele statutowe fundacji – pomoc dzieciom i młodzieży z chorobami nowotworowymi.

KRS 0000128832
Harley'ada Marzeń


„Szpiknikowa Harley’ada Marzeń” na Mariensztacie w Warszawie

01.06.2014Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca na mariensztackim rynku w Warszawie, Fundacja Spełnionych Marzeń wspólnie z Klubem Motocyklowym Harley-Davidson – „Warsaw Chapter Poland” zorganizowała 5. edycję imprezy, tym razem pod nazw± - „Szpiknikowa Harley’ada Marzeń”. Była to po raz kolejny impreza dedykowana dzieciom z chorobami nowotworowymi, jak również uczta dla miłośników motocykli Harley Davidson.

Dzień Dziecka z "Harley’ad± Marzeń 2013" - Warszawa

02.06.2013W dniu 2.06.2013 r. Fundacja Spełnionych Marzeń wspólnie z Klubem Motocyklowym Harley-Davidson - "Warsaw Chapter Poland" zorganizowała happening pn. "Harley’ada Marzeń 2013". To już czwarta edycja tej niezwykle widowiskowej imprezy dedykowanej dzieciom z chorob± nowotworow±. W tym roku "Harley’adę Marzeń" poł±czyliśmy z obchodami Dnia Dziecka. W happeningu udział wzięli pacjenci z pięciu oddziałów onkologicznych w Polsce będ±cych pod opiek± Fundacji Spełnionych Marzeń - z dwóch ośrodków warszawskich oraz z Kielc, Olsztyna i Lublina. Głównym punktem imprezy był przejazd harley`owców

Trzecia Wielkanocna Harley`ada Marzeń

17.04.2011W dniu 17.04.2011 r. w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu odbyła się Trzecia "Wielkanocna Harley'ada Marzeń". Imprezę zorganizowała Fundacja Spełnionych Marzeń we współpracy z Klubem Motocyklowym Harley-Davidson - "Warsaw Chapter Poland" i Urzędem Dzielnicy ¦ródmieście m. st. Warszawy. W happeningu udział wzięli pacjenci z pięciu oddziałów onkologicznych w Polsce będ±cych pod opiek± Fundacji Spełnionych Marzeń - z dwóch ośrodków warszawskich oraz z Kielc, Olsztyna i Lublina.

Wiosenna Harley'ady Marzeń

09.05.2010W dniu 9.05.2010 r. "Fundacja Spełnionych Marzeń" wspólnie z Klubem Motocyklowym Harley-Davidson - "Warsaw Chapter Poland" już po raz drugi zorganizowała happening pn. "Wiosenna Harley'ada Marzeń". W happeningu udział wzięli pacjenci trzech oddziałów onkologicznych będ±cych pod opiek± Fundacji: Dziecięcego Szpitala przy Litewskiej, Instytutu Matki i Dziecka, Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

Pierwsza Wielkanocna Harley'ada Marzeń

05.04.2009W dniu 5 kwietnia w Niedzielę Palmow±, Fundacja Spełnionych Marzeń wspólnie z Klubem Harleyowców - Warsaw Chapter Poland oraz przy wsparciu i współpracy z Biurem Polityki Społecznej Miasta Stołecznego Warszawy zorganizowała wielki świ±teczny happening na ulicach Warszawy pn. "Wielkanocna Harley'ada Marzeń". Kawalkada około 40-stu motocykli marki Harley Davidson wraz z naszymi podopiecznymi przejechała z Ronda De Gaulle'a, ulic± Tamka, Dobra, Nowy Zjazd, Wisłostrad±, Sanguszki, Konwiktorsk±, Bonifratersk± przez Krakowskie Przedmieście aż na Plac Zamkowy.