Gosia i Tomek

Małgorzata i Tomasz Osuch

Fundacja Spełnionych Marzeń


NIP: 526 26 54 001

ING BANK ŚLĄSKI 16 1050 1025 1000 0022 6597 9068

SWIFT / BIC: INGBPLPW


Dom Rodzica - Biuro Fundacji
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
Telefon / Fax 22 658 00 53
e-mail: fundacja@spelnionemarzenia.org.pl


Biuro Prasowe Fundacji



Kontakt wyłącznie dla mediów
Małgorzata Starzyńska
kom. 698 690 315
Hanna Żaczek kom. 698 690 316


 


Lokalizacja biura na planie Warszawy Kierownik Biura
Joanna Szczepkowska
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
tel.: 22 658 00 53

e-mail: fundacja@spelnionemarzenia.org.pl


 


Lokalizacja biura na planie Warszawy Dom Rodzica
Kierownik Domu Rodzica
Emilia Niemirowska
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
tel.: 22 658 00 53
e-mail: dom_rodzica@spelnionemarzenia.org.pl


 

Jagoda Rak

Lokalizacja biura na planie Warszawy Oddział Warszawa - Litewska
Kierownik Biura, Koordynator Projektów
Jagoda Rak
ul. Oleandrów 2/4
00-629 Warszawa
tel/fax 22 621 81 87
tel. kom. 607 775 776
e-mail: litewska@spelnionemarzenia.org.pl


Do wpłat dla dzieci posiadających subkonto przebywających w Szpitalu Dziecięcym przy Litewskiej:
ING BANK ŚLĄSKI 52 1050 1025 1000 0022 6844 0571
 


Lokalizacja biura na planie Warszawy Oddział Warszawa - IMiD
Kierownik Biura
Aneta Karlińska
ul. Kasprzaka 17a
01-211 Warszawa
tel.: 22 632 48 81
e-mail: kasprzaka@spelnionemarzenia.org.pl


Do wpłat dla dzieci posiadających subkonto przebywających w IMiD przy Kasprzaka:
ING BANK ŚLĄSKI 29 1050 1025 1000 0022 7611 6304
 

Barbary Charczuk


Lokalizacja biura na planie Lublina Oddział Lublin
Kierownik Biura Regionalnego
Barbara Charczuk
tel. 603 551 676
e-mail: lublin@spelnionemarzenia.org.pl

ING BANK ŚLĄSKI  16 1050 1025 1000 0022 6597 9068

 

Sylwia Sędek


Lokalizacja biura na planie Kielc Oddział Kielce
Kierownik Biura Regionalnego
Sylwia Sędek
tel. 603 552 342
e-mail: kielce@spelnionemarzenia.org.pl

ING BANK ŚLĄSKI  16 1050 1025 1000 0022 6597 9068

 
 

Teresa Czarnecka


Lokalizacja biura na planie Olsztyna Oddział Olsztyn
Kierownik Biura Regionalnego
Teresa Czarnecka
tel. 89 533 78 34
kom.603 552 049
e-mail: olsztyn@spelnionemarzenia.org.pl

ING BANK ŚLĄSKI  16 1050 1025 1000 0022 6597 9068