Przekaż darowiznę
Odczaruj z nami Raka i wesprzyj nasze działania na pięciu dziecięcych oddziałach onkologicznych!
Każda darowizna zostanie przeznaczona na cele statutowe fundacji – pomoc dzieciom i młodzieży z chorobami nowotworowymi.

KRS 0000128832

Radio ON
Internetowe Radio ON to wspólny projekt Fundacji Spełnionych Marzeń oraz Fundacji Pocancerowani, stworzony z myślą o społeczności onkologicznej.

Radio ON nadaje bez przerwy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Antenę wypełnia pozytywna muzyka, ciekawe audycje poradnicze i informacyjne (medycyna, psychologia, zdrowie, kulinaria), a także rozmowy z ludźmi, którym choroba dodała sił i chcą się dzielić swoją energią z innymi. Na antenie naszego radia dużo miejsca zajmuje kultura - polecamy książki, filmy, muzykę i wydarzenia kulturalne, które napędzają do życia i dają nadzieję.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Z myślą o najmłodszych przygotowana została godzinna audycja BAJKOTERAPIA, na którą zapraszamy od poniedziałku od piątku o 19:00. Więcej informacji na www.radioon.org.pl

Wiele audycji w Radiu ON współtworzymy ze słuchaczami. Obserwujcie naszą aktywność na facebook'u! Dzielcie się z nami swoimi pomysłami i swoją twórczością za pomocą specjalnego formularza i nagrywarki głosowej: Formularz i Nagrywarka