Sesja nr 12 z Adamem i Pawłem Małaszyńskim
do „Kalendarza Marzeń 2014”

 

W dniu 20 września 2013 r. odbyła się ostatnia, 12 sesja do „Kalendarza Marzeń 2014”. W sesji udział wzięli: nasz podopieczny Adam Wysocki (8lat) - pacjent oddziału onkologicznego Szpitala Dziecięcego przy ul. Litewskiej oraz aktor i muzyk Paweł Małaszyński. Adam do ostatniej chwili nie wiedział z kim będzie miał przyjemność się spotkać. Radość była więc tym bardziej większa, kiedy dowiedział się, że to akurat jego ulubiony aktor.

Paweł Małaszyński jest znanym aktorem, zarówno teatralnym jak i filmowym. Zagrał m. in. w takich filmach jak „Skrzydlate Świnie”, „Sęp” czy „ Świadek koronny”. W wolnym czasie jest również wokalista zespołu rockowego „Cochise” . Zdjęcia do „Kalendarza Marzeń” odbyły się w Teatrze „Kwadrat”, gdzie można zobaczyć Pawła w licznych rolach teatralnych.

Prace nad "Kalendarzem Marzeń 2014" rozpoczęły się w marcu br. O czym będzie nasz kalendarz ? Już sama nazwa nam podpowiada, że chodzi oczywiście o marzenia naszych małych podopiecznych. O czym marzą dzieci? Różnie ... dziewczynki na przykład chcą być modelkami, aktorkami, a chłopcy strażakami, policjantami lub piłkarzami. A o czym marzą nasi mali podopieczni ? ...to pokażą karty "Kalendarza Marzeń 2014".

Do tej pory udział w sesjach do "Kalendarza Marzeń 2014" wzięli:
 1. Julia Saja i Małgosia Foremniak
 2. Natalia Górczyńska i Patrycja Markowska
 3. Patryk Kozłowski i Szymon Majewski.
 4. Natalia Mak i Anna Głogowska.
 5. Marek Buchcic i Kamil Durczok
 6. Wiktor Godusławski i Pascal Brodnicki
 7. Brajan Żakowski i Marcin Dorociński
 8. Laura Szala i Magdalena Różczka
 9. Basia Pietrzak i Iwona Guzowska
 10. Ewa Kacprzak i Monika Olejnik
 11. Michał Perzak i Robert Lewandowski

Photo: Caroline Anielewska & Irek Kamieniak / make up: MOKOTOSKA ART/ fryzury: Remik RotorClub Targonski. Wszyscy członkowie ekipy realizatorskiej pracują absolutnie charytatywnie - Wielkie dzięki :-).

Szczególnie podziękowania dla Teatru „Kwadrat” oraz dla Państwa Małgorzaty i Andrzeja Nejmana za udostępnienie nam sali teatralnej.