To już 20 lat działań fundacji Spełnionych Marzeń im.Tomka Osucha!
To miliony zaklęć na raka i tysiące uśmiechów małych pacjentów:)

Fundacja Spełnionych Marzeń im.Tomka Osucha od 20 lat działa na rzecz dzieci i młodzieży chorej na nowotwory. Chociaż jej powstanie związane jest z osobistą tragedią jej założycieli, którzy po długiej walce z chorobą stracili jedenastoletniego syna, dziś sama jak dziecko - jest źródłem niesamowitej satysfakcji.

Od 2002 roku zmieniamy atmosferę panującą na oddziałach dziecięcej onkologii, wprowadzając uśmiech i radość - tak ważne w procesie leczenia nowotworów. Choroba nowotworowa wymaga długotrwałej hospitalizacji, a szpital na długie miesiące zamienia się w dom. Mali pacjenci muszą uporać się nie tylko z inwazyjnym leczeniem, ale też oderwaniem od swojej rzeczywistości i codzienności. Ich rodzice z największą zmorą - bezgranicznym lękiem o dziecko. Małym pacjentom oraz ich rodzinom towarzyszymy od momentu diagnozy, przez cały proces leczenia, ale też po jego zakończeniu pomagając powrócić do codziennej rzeczywistości.

Fundacja swoją pomoc dedykuje małym pacjentów pięciu dziecięcych ośrodków onkologicznych w Polsce! .

Dodatkowo, poprzez ogólnopolskie i międzynarodowe projekty, Fundacja dedykuje swoje wsparcie dzieciom i młodzieży ze wszystkich ośrodków onkologicznych w Polsce i zaprzyjaźnionych ośrodków zagranicznych w Słowacji, Rumuni, Turcji, oraz na Ukrainie i Litwie.
Takimi projektami są Międzynarodowe Igrzyska Sportowe „Igrzyska Spełnionych Marzeń”,
Pokazy Mody z udziałem naszych podopiecznych
oraz Szpiknikowa Harley’ada Marzeń - sprawdź

Jak pomagamy? Zobaczcie naszych podopiecznych w akcji!
Informacja i przetwarzaniu danych osobowych


Nasz zespół:

ŚP.Tomasz Osuch
Założyciel oraz Prezes Fundacji (do grudzień 2020 r.)

                            

 

ZUZANNA PODKOWICZ
Zarząd od pażdziernika 2021

IMG_5478

OCZARUJ RAKA

Nasi partnerzy: